Publikováno 25. 1. 2023
Autor:
Tomáš
Obert

V pátek dne 20. 1. odpoledne se v malé tělocvičně uskutečnila v rámci poháru o sportovce školy soutěž ve šplhu na tyči. Žáci závodili v klasických čtyřech kategoriích a do celkového hodnocení se počítal součet dvou nejrychlejších časů. Závodu se zúčastnilo celkem 23 žáků.

V kategorii mladších dívek zvítězila Veronika Musilová ze 6. A, jejíž nejrychlejší čas byl 3:97. Ve starších dívkách zvítězila Magdaléna Pšornová (8. A) a v mladších chlapcích vyhrál Matyáš Mikolajczyk (7. A) s nejlepším časem 3:52. Nejrychlejší závodník tohoto dne byl v kategorii starších chlapců – Lukáš Fidler (9. A), který vyšplhal v rekordním čase 2:90!

Všichni zúčastnění získali podle umístění body do „Poháru o nejvšestrannějšího sportovce školy“, který bude vyhlášen na konci školního roku a prvních 10 žáků s nejvíce body bude odměněno poukázkami do obchodního řetězce Sportisimo.