ZŠ ŽACLÉŘ

Den dětí na 1.stupni ZŠ

Publikováno 28. 6. 2024
Autor: 
Petra
Ševčíková

Pádové otázky s dětmi, o dětech a pro děti, to byl název letošního Dne dětí. Slovo děti by mohlo být v tento den nejvíce skloňované, a tak jsme si na pomoc vzali právě pádové otázky. Děti pracovaly ve skupinách složených ze zástupců jednotlivých ročníků. Vzájemně se tak, aniž by si to uvědomovaly, učily pádové otázky. To, co bylo pro páťáky opakováním, pro čtvrťáky procvičováním, třeťáky upevňováním, bylo pro druháky a prvňáčky prvním seznamováním.

S pádovými otázkami jsme se dostali do dětského světa, který nám odkryl to, co je pro naše děti nejdůležitější, co je činí šťastnými a naopak, čemu se rády věnují ve svém volném čase, pro koho si myslí, že jsou ony samy důležité, jak koho oslovují, o čem si rády povídají a s kým, případně s čím by chtěly trávit co nejvíce volného času.

Pokud vás odpovědi dětí, které vás možná i pobaví, zajímají, čtěte níže. Texty doprovázejí fotografie skupin holek a kluků, které po celé dopoledne měli na starost ti nejstarší z nich – páťáci. Tímto se s páťáky na 1.stupni ZŠ loučíme a přejeme jim od září 2024 hodně úspěchů a spokojenosti na 2. stupni ZŠ.

VŠECHNY AKTUALITY

NAŠI PARTNEŘI

© 2024 Základní škola, Žacléř, okres Trutnov | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů