Ve čtvrtek 18. června se uskutečnila na 1. stupni soutěž v atletickém čtyřboji. Celé dopoledne se skákalo, házelo a běhalo. Všichni se snažili podat co nejlepší výkon.
V každém ročníku byli vyhodnoceni 3 nejlepší chlapci a 3 dívky.
1.třída
1. Svoboda Karel Fišerová Iva
2. Kanozsay Adam Vítová Karolína
3. Kašpar Matěj Ježová Karolína
2.třída
1. Hrubý Dominik Vlasáková Tereza
2. Kostečka Radim Farkasová Martina
3. Chaloupka Ondřej Mačová Marie
3.třída
1. Svoboda Matyas Tlčimuková Michaela
2. Polák Mike Pacáková Petra
3. Nosek Jan Romanecová Julie
4.třída
1. Schauer Tobiáš Kirchschlagerová Kristýna
2. Svoboda Antonín Vorlová Laura
3. Hnízdil Vojtěch Chytráčková Elen
5.třída
1. Škrobánek Miroslav Javůrková Nela
2. Bartovský Ivan Jakubčíková Viktorie
3. Vorel Dominik Mikešová Veronika









